Pozitii Disponibile

1. Shop Manager

2. Webshop Admin/Manager

3. Shop Sales Assistant

4. Junior Accounting Executive

1. SHOP MANAGER

Echipa noastra vrea sa fie inspirata de un Super Shop Manager.
Locatie: Magazin H2O, Bucuresti.

Iti recomandam sa nu aplici pentru aceasta pozitie, daca nu ai experienta in vanzari de minimum 2 ani si minimum 3 ani de management, sau daca nu ai mai gestionat pana acum o echipa.

Vei fi responsabil de urmatoarele procese: conducerea echipei catre obiectivele stabilite, buna desfasurare a activitatii in magazinul fizic si cel online, gestionarea stocurilor si stabilirea preturilor, strategii marketing.

Ai nevoie de urmatoarele capabilitati: leadership, curaj managerial, atitudine pozitiva si dinamica, adaptabilitate, comerciant, ambitios.

Obiceiurile companiei: organizare prin taskuri individuale, sedinte zilnice si saptamanale, obiective, targeturi, bonusari individuale, teambuildinguri de sezon, imbinam utilul cu placutul in cadrul festivalurilor si al evenimentelor sportive proprii.

Shop Manager-ul va raspunde direct in fata Administratorului, va fi o comunicare usoara intre cele 2 persoane,

Perspective de cariera:
Mentinerea sau aducerea fenomentului H2O in varful magazinelor de top si a comunitatii din industria sporturilor de actiune. Extinderea catre alte joburi din grupul H2O.

Beneficii: cultura organizationala relaxata si prietenoasa, axata pe sport si muzica. Initierea in noi sporturi cool, ca snowboarding, kitesurfing, surf, wake ... Achizitionarea de echipamente si haine la pret de importator.
Lucru intr-un sistem foare bine creat si functional, existent de 15 ani.
Locatie de lucru centrala si cool. Echipa misto!

Cum aplici? Click pe link: http://bit.ly/2DiJrI2 + completare formular.

Daca ai mai lucrat cu platforme e-commerce, iti place promovarea online si o poti demonstra prin rezultate, daca iti place mierea de albine, mananci carne sau nu, completeaza formularul de aici: http://bit.ly/2ny3cVv

O sa fii responsabil/a de urmatoarele: planificarea si dezvoltarea activitatilor de digital marketing, aliniate strategiei si obiectivelor companiei; analiza si optimizarea investitiei de promovare in mediul online (PPC, Display, SEO, Affiliates, Social Media) cu obiective clare de ROI; administrarea websiteului din perspectiva gestionarii continutului (operare CMS) in vederea optimizarii experientei utilizatorilor si cresterea performantelor de vanzari.

Si ca echipa sa fie completa, in magazin mai avem nevoie de o persoana, care sa se imprieteneasca cu clientii nostri.

Cerinte:

- experienta in Vanzari de minimum 1 an

- experienta in Retail de minimum 1 an

- persoana pasionata de sporturile de apa in orice forma

Daca te incadrezi cererilor noastre, te rugam sa ne trimiti un CV pe shop@h2o.ro ("shop sales" si numele tau la Subject) si sa ne scrii in cateva randuri, de ce ai vrea sa faci parte din gasca noastra.

Bine te-am gasit!

Daca esti in cautarea unui loc de munca unde sa iti pui in valoare cunostintele din domeniul contabil, experienta in word, excel; care sa fie orientat spre realizarea sarcinilor si ideilor, demonstrand implicare si responsabilitate, te invitam sa iti aplici candidatura pentru pozitia de CONTABIL EVIDENTA PRIMARA disponibila in cadrul H2O Romania.

Candidatul ideal:

Minim 1 an experienta in contabilitate primara si facturare,  gestiunea stocurilor, cunostinte excel, cunostinte de legislatie fiscala,  atentie la detalii, organizare, rapiditate in procesare si operare, identificarea obiectiilor si rezolvarea solicitarilor  clientilor/furnizorilor/managementului firmei, comunicare, spirit de echipa.

Descrierea postului:

Intocmire documente fiscale, gestiune scriptica stocuri (reglari de receptie), rapoarte,  follow-up, relatia cu institutiile statului, HR basic- evidente cereri de concediu, pontaj, relatia cu SSM, PSI, medicina muncii.

Beneficii: cultura organizationala relaxata si prietenoasa, achizitionarea de produse la pret de importator, locatie de lucru centrala si cool. Echipa misto!

Cum aplici? Click pe link: https://goo.gl/forms/TL0gQFBlm0VHhDcY2 si completeaza formularul.